Kupno działek

Poszukujemy działek z możliwością zabudowy jednorodzinnej (domy wolnostojące, bliźniacze lub szeregowe) w Rzeszowie lub najbliższej okolicy.

Preferowana powierzchnia od 15 arów do 70 arów,
Wymagany dostęp do drogi publicznej lub uregulowany dojazd drogą o szerokości minimum 5 m.
W pierwszej kolejności interesują nas działki uzbrojone w media lub z mediami w bliskiej okolicy i możliwością ich doprowadzenia.

Oferty zawierające opis nieruchomości, numery działek, powierzchnię i cenę sprzedaży prosimy kierować za pomocą poniższego formularza do kontaktu.

Jeśli Państwo posiadają prosimy o dołączenie kopii mapy zasadniczej (z mediami).
W sprawach pilnych prosimy o telefon na nr 600 280 380

Formularz zgłoszeniowy działki:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres

  Opis działek

  Załącznik (formaty pdf,doc,gif,jpg,png, max. 8MB)

  Zabezpieczenie antyspamowe - odpowiedz na pytanie:

  Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określanym popularnie „RODO” przetwarzamy Państwa dane (np. adres e-mail, numer telefonu, imię, nazwisko lub inne które podacie w e-mailu lub formularzu kontaktowym) dla potrzeb realizacji usługi.

  Administratorem danych jest: Bogusław Bukowy, z siedzibą przy ul. Św. Michała Archanioła 38, 35-303 Rzeszów, tel. 600 280 380.

  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziecie państwo podlinkiem: Informacje o przetwarzaniu danych osobowych lub w stopce naszej strony www.lepszydom.eu