Mieszkania przy ul. Olbrachta w Rzeszowie.

W trakcie realizacji atrakcyjne mieszkania na małym kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji – przy ul. Olbrachta, osiedle Wilkowyja w Rzeszowie.

Mieszkania realizowane są w budynkach w niskiej zabudowie dwukondygnacyjnej, ściany między budynkami podwójne, dylatowane 4 cm styropianem.

Łącznie 8 mieszkań: 4 w parterze o powierzchni 55,28 m2 i 4 na piętrze o powierzchni 61,12 m2. Każde mieszkanie posiada oddzielne wejście z zewnątrz budynku oraz dodatkową komórkę lokatorską.

Wszystkie mieszkania składają się z salonu otwartego na kuchnię z oknem, z możliwością jej wydzielenia, dwóch sypialni, łazienki z WC i przedpokoju.

Mieszkania w parterze posiadają taras wraz z ogrodzonym ogródkiem od strony zachodniej oraz dodatkowy schowek pod schodami.

Mieszkania na piętrze mają dwa balkony – jeden od strony zachodniej z wyjściem z salonu i obu sypialni o długości 7,74 m, drugi od strony wschodniej oraz do dyspozycji strych. Mieszkania mają strop żelbetowy oraz pełną wysokość  – brak skosów.

Wysoki standard wykończenia. Budynki murowane z pustaków ceramicznych Porotherm, ocieplone styropianem 20 cm i wykończone tynkiem cienkowarstwowym, okna PCV trzyszybowe.

Mieszkania realizowane w pełnym stanie deweloperskim, instalacja centralnego ogrzewania z piecami gazowymi kondensacyjnymi dwufunkcyjnymi, grzejnikami, dodatkowo w łazience i kuchni ogrzewanie podłogowe.

Teren osiedla ogrodzony, z wjazdem bezpośrednio z ulicy Olbrachta. Odwodnienie budynków i terenu do kanalizacji deszczowej.

Na terenie inwestycji przewidziano parkingi, podjazdy i chodniki utwardzone kostką.

Dużą zaletą jest bardzo dobra komunikacja z pozostała częścią miasta, wjazd na teren inwestycji bezpośrednio z ulicy Olbrachta, którą kursują autobusy MPK oraz duża liczba miejsc postojowych.

Mieszkania przewidziane są jako zupełnie samodzielne, każde posiadające osobne, bezpośrednie wejście z zewnątrz (brak wspólnych korytarzy), wszystkie media osobno olicznikowane – „każdy płaci za siebie” – brak konieczności wspólnych rozliczeń oraz energooszczędne (m.in.) okna 3 szybowe, docieplenie zewnętrzne 20 cm styropianem, piece kondensacyjne o wysokiej sprawności, co sprawia, że mieszkania można zaliczyć do tzw. „bezczynszowych” i tanich w utrzymaniu.

Tabela lokali:

Nr lokalu Kondygnacja Powierzchnia m2 balkon/taras
m2
Cena     Dostępność Rzut lokalu
B1-P parter 55,28 9,72+ogródek rezerwacja pobierz
B1-1 piętro 61,12 9,05+4,02 rezerwacja pobierz
B2-P parter 55,28 9,72+ogródek rezerwacja pobierz
B2-1 piętro 61,12 9,05+4,02 rezerwacja pobierz
B3- P parter 55,28 9,72+ogródek rezerwacja pobierz
B3-1 piętro 61,12 9,05+4,02 rezerwacja pobierz
B4-P parter 55,28 9,72+ogródek rezerwacja pobierz
B4-1 piętro 61,12 9,05+4,02 rezerwacja pobierz

Do każdego mieszkania do dokupienia komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w cenie 8 000 zł.

Termin realizacji – III kwartał 2019 r.

Kupujący nie płaci 2% podatku PCC.

Rzuty parter / piętro:

Parter

Parter

Piętro

Piętro

 

 

 

 

 

 

 

Plan zagospodarowania / mapa:

Plan zagospodarowania Rzeszów, ul. Olbrachta 117

Plan zagospodarowania Rzeszów, ul. Olbrachta 117

 

 

Zdjęcia realizacji: